THE DEFINITIVE GUIDE TO ALMANCA SAYıLAR

The Definitive Guide to almanca sayılar

The Definitive Guide to almanca sayılar

Blog Article

Burak dedi ki: 6 Haziran 2022, 23:14 Hocam en A1’en baştan gramer konularına çalışmaya ve not tutmaya başladım.Ufak tefek hatalar çOkay typical,bu kadar iyi içerik hazırlayıp ücretsiz bi şekilde halka sunmanıza rağAdult males böylesine değer bilmez insanların bile yorumlarına naiflikle yaklaşıyorsunuz.Hem sizi tebrik ediyor hem de böylesine boş insanları görmezden gelmenizi diliyorum.

Yukarıda listesini vermiş olduğumuz konuları da incelediğiniz takdirde Almanca sayılar konusu ile ilgili olarak anlamadığınız Helloçbir hususun kalmayacağı inancındayız.

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere advertımı, e-posta adresimi ve Website adresimi bu tarayıcıya kaydet.

mutlaka herkesi yakından ilgilendiren bir konudur. Bu sebeple sizler için Almanca Sayıların yazılışları ve okunuşları hakkında kapsamlı bilgiler derledik.

Almancada bir rakamı, “1” bir sayısı eins diye yazılırken, iki basamaklı sayılarda sonuna gelen ein-s “s” harifi’ni kaybeder.

Aşağıdaki konuda yer alan tablolarda selamlaşma ve vedalaşma ile ilgili kelimelere göz atabilirken, günlük hayatta en sık kullanılan konuşma kalıplarına da erişebilirsiniz.

İki basamaklı sayının ikinci basamağı yazılır. Yanına Almancada ‘ve’ anlamına gelen ‘und’ kelimesi eklenir. Son olarak da ilk sayı neyse onun onluk hali yazılır. Hemen birkaç örnek verelim.

10. sınıf almanca sayılar9. sınıfile almanca sayılar9. sınıf almanca sayılar konu anlatımıalmanca sayılaralmanca sayılar konu anlatımıalmanca sayılar resimlialmanca sayıların okunuşlarıalmanca sayıların yazılması 2 Spend

10. sınıf almanca konu anlatımıten. sınıf almanca sayılar100e kadar almanca sayılar9. sınıf almanca konu anlatımı9. sınıfile almanca sayılar9. sınıf almanca sayılar konu anlatımıalmanca sayılaralmanca sayılar 100e kadaralmanca sayılar alıştırmalaralmanca sayılar dersialmanca sayılar ile ilgili alıştırmalaralmanca sayılar kardinalzahlenalmanca sayılar konu anlatımıalmanca sayılar yüze kadaralmanca sayıların okunuşlarıalmanca sayıların yazılmasısayılar almancayüze kadar almanca sayılar forty five Pay out

Almanca sayılar kişilerin çOkay kısa bir süre içerisinde hakimiyet kurabilecekleri konular arasında yer almaktadır. Almanca dili öğrenmek insanlara zor bir süreç gibi gelebilir fakat Almanca kursları ve bu gibi Almanca sayılar kaynaklarının varlığı insanların biraz daha dili öğrenme almanca sayılar konusunda rahatlamalarına neden olabilmektedir.

com sizin için uygun bir kaynak olabilir. On the internet kurs, kitap ve diğer kaynakların aksine interaktif yapısı ile dikkat çeken sitemizin İngilizce Dersleri kısmını da inceleyebilir, İngilizce Sayılar ünitelerinden bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz.

Belki de ilk etapta 3 basamaklı sayılara ihtiyaçlarının çAlright olmayacağını düşünerek Almanca 3 basamaklı sayılar onların ilgisini çekmiyor. Tabi bu durum kişiden kişiye değişebilir. Ama unutmamak gerekir ki Almanca sayılar konusunun içerisinde three basamaklı sayılarda vardır.

Almanca a hundred e kadar sayılar konusu burada bitmiştir. Aşağıda almanca sayılar üzerine daha detaylı alıştırmalar ve örnekler bulabilirsiniz.

❗ Ayrıca eins Almancadaki belirsiz artikellerden olan “ein” ile karıştırılmamalıdır. Burada matematiksel bir ifade olan one anlamında kullanılmaktadır. Almanca Sayılar a hundred’e Kadar

Report this page